KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / so 25.03 2017 / Začátek: 16:30

1:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 5:19 / Vyhrané míčky: 201:261

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Pytlíková
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 13
  • 0
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Kristýna Mikulcová
  • 9
  • 11
  • 9
  • 12
  • 5
  • 11
  • 6
  • 11
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Dana Čechová
  • 8
  • 6
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Simona Šlehobrová
  • 2
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tereza Pytlíková
Dana Čechová
  • 10
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Kristýna Mikulcová
  • 9
  • 1
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Dana Čechová
  • 11
  • 6
  • 15
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 17
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Simona Šlehobrová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Tereza Pytlíková
Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TT Moravský Krumlov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 03.12.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 18 104:26 52
2. TT Moravský Krumlov 18 102:42 50
3. MSK Gumotex Břeclav 18 98:35 48
4. CDU SPORT - ST Ostrava 18 84:65 39
5. SKST Mart Hodonín B 18 67:83 33
6. SK Dobré 18 74:84 32
7. SVS Hradec Králové 18 55:94 29
8. KST BOKA Hluk 18 56:93 27
9. TJ Sokol Nusle Praha 18 46:96 27
10. SKST Vlašim 18 34:102 23