KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / pá 30.09 2016 / Začátek: 18:00

3:6

Asistent rozhodčího: Olga Fantová

Vyhrané sady: 13:20 / Vyhrané míčky: 273:313

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Tereza Kozáková
  • 9
  • 11
  • 12
  • 5
  • 11
  • 11
  • 5
  • 10
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Olesia Stakhova
  • 11
  • 5
  • 5
  • 9
  • 0
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Karolína Mynářová
  • 5
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Tereza Kozáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Karolína Mynářová
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Olesia Stakhova
  • 6
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Karolína Mynářová
  • 5
  • 5
  • 11
  • 13
  • 5
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Tereza Kozáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Michaela Keroušová
Olesia Stakhova
  • 7
  • 12
  • 5
  • 6
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim

Extraliga žen / 11.02.2017 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 3 18:4 9
2. TT Moravský Krumlov 3 18:9 9
3. MSK Gumotex Břeclav 3 12:8 7
4. CDU SPORT - ST Ostrava 3 15:11 7
5. SVS Hradec Králové 3 9:15 5
6. TJ Sokol Nusle Praha 2 11:7 5
7. SKST Mart Hodonín B 3 11:17 4
8. SK Dobré 3 10:17 4
9. KST BOKA Hluk 3 8:17 4
10. SKST Vlašim 2 5:12 2