KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / pá 02.12 2016 / Začátek: 18:00

6:1

Asistent rozhodčího: Michal Makovický

Vyhrané sady: 23:6 / Vyhrané míčky: 295:230

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Simona Šlehobrová
Jaroslava Veselá
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Vendula Tenglová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Barbora Kapounová
Lenka Radnicová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Jaroslava Veselá
  • 8
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Simona Šlehobrová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 3
  • 7
  • 5
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Barbora Kapounová
Vendula Tenglová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Lenka Radnicová
  • 6
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 4
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Barbora Kapounová
Jaroslava Veselá
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Simona Šlehobrová
Vendula Tenglová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Nusle Praha

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 26.03.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 9 50:12 25
2. TT Moravský Krumlov 8 47:20 23
3. MSK Gumotex Břeclav 8 41:18 21
4. CDU SPORT - ST Ostrava 8 38:26 18
5. SKST Mart Hodonín B 9 31:44 15
6. TJ Sokol Nusle Praha 8 30:39 15
7. SVS Hradec Králové 8 29:40 15
8. SK Dobré 8 28:42 12
9. SKST Vlašim 8 17:44 11
10. KST BOKA Hluk 8 21:47 9