KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 11.03 2017 / Začátek: 16:00

6:4

Rozhodčí: Václav Šural

Vyhrané sady: 21:19 / Vyhrané míčky: 383:354

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Ševčíková
Daniela Vítovcová
  • 6
  • 11
  • 7
  • 6
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Solomiya Brateyko
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Veronika Kmeťová
Kristýna Štefcová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 6
  • 5
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Solomiya Brateyko
Daniela Vítovcová
  • 2
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 12
  • 4
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Klára Ševčíková
Kristýna Štefcová
  • 12
  • 7
  • 6
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 8
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Veronika Kmeťová
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Solomiya Brateyko
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Veronika Kmeťová
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 9
  • 10
  • 8
  • 0
  • 4
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Klára Ševčíková
Dagmar Ilievová
  • 8
  • 13
  • 9
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Solomiya Brateyko Veronika Kmeťová
Daniela Vítovcová Dagmar Ilievová
  • 11
  • 13
  • 9
  • 11
  • 11
  • 13
  • 11
  • 11
  • 7
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

SK Dobré

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 12.11.2016 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 16 92:22 46
2. TT Moravský Krumlov 16 90:41 44
3. MSK Gumotex Břeclav 16 86:35 42
4. CDU SPORT - ST Ostrava 15 67:57 31
5. SKST Mart Hodonín B 16 60:76 29
6. SK Dobré 15 63:68 27
7. SVS Hradec Králové 15 46:77 25
8. TJ Sokol Nusle Praha 15 45:78 24
9. SKST Vlašim 15 32:84 20
10. KST BOKA Hluk 15 40:83 20