KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 9. kolo / pá 10.11 2017 / Začátek: 18:00

0:4

Vrchní rozhodčí: Jiří Fausek / Asistent rozhodčího: Lukáš Kotlorz

Vyhrané sady: 2:12 / Vyhrané míčky: 94:147

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jakub Kleprlík
Panagiotis Gionis
  • 8
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

David Reitšpies
Ondřej Bajger
  • 10
  • 7
  • 11
  • 4
  • 0
  • 12
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

David Šálený
Tomáš Tregler
  • 4
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

David Reitšpies
Panagiotis Gionis
  • 5
  • 11
  • 4
  • 8
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Jakub Kleprlík
Tomáš Tregler
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

David Šálený
Ondřej Bajger
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 24.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 22.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 21.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 18.03.2018 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 7 28:2 28
2. SF SKK EL Niňo Praha 7 24:9 24
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 7 24:16 23
4. SKST Borová-Liberec 7 23:20 19
5. DTJ Hradec Králové 7 20:19 18
6. TJ Ostrava KST A 7 17:21 16
7. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 8 14:28 14
8. KT Praha 8 18:29 14
9. SF SK Kotlářka EN Praha 7 13:25 12
10. SKST Charvát Baník Havířov 7 14:26 12