KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 20. kolo / ne 18.03 2018 / Začátek: 16:00

4:2

Rozhodčí: Milan Jašek , Jiří Olbricht

Vyhrané sady: 14:11 / Vyhrané míčky: 242:221

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Tomáš Tregler
Antonín Gavlas
  • 6
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Panagiotis Gionis
Jakub Kleprlík
  • 10
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 12
  • 9
  • 10
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ondřej Bajger
David Reitšpies
  • 6
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Panagiotis Gionis
Antonín Gavlas
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 4
  • 6
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Tomáš Tregler
David Reitšpies
  • 6
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 11
  • 4
  • 6
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Ondřej Bajger
Jakub Kleprlík
  • 11
  • 8
  • 11
  • 10
  • 11
  • 4
  • 11
  • 6
  • 12
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

další vzájemná utkání

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 24.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 22.05.2018 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 21.05.2018 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.11.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 16 64:13 63
2. SF SKK EL Niňo Praha 16 58:17 57
3. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 16 50:36 49
4. DTJ Hradec Králové 16 49:38 44
5. TJ Ostrava KST A 16 41:44 41
6. SKST Borová-Liberec 16 44:49 38
7. SKST Charvát Baník Havířov 16 31:57 29
8. TTC ELIZZA Praha EUROMASTER 17 29:61 29
9. KT Praha 17 33:59 29
10. SF SK Kotlářka EN Praha 16 34:59 26