KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / pá 12.10 2018 / Začátek: 18:00

0:6

Asistent rozhodčího: Josef Jeništa , Monika Jírová , Olga Fantová

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 153:230

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Pytlíková
Ekaterina Chernyavskaya
  • 6
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Kristýna Mikulcová
  • 13
  • 2
  • 6
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Barbora Kapounová
  • 7
  • 7
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Ekaterina Chernyavskaya
  • 8
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Tereza Pytlíková
Barbora Kapounová
  • 7
  • 4
  • 12
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Kristýna Mikulcová
  • 11
  • 8
  • 10
  • 6
  • 0
  • 8
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Barbora Kapounová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Tereza Pytlíková
Kristýna Mikulcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SKST Vlašim

Extraliga žen / 08.02.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 5 26:9 13
2. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 4 24:3 12
3. SKST Baník Havířov 5 23:14 12
4. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 5 25:19 11
5. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 5 19:21 10
6. SK Dobré 4 21:11 10
7. SVS Hradec Králové 4 16:18 8
8. KST Hluk JP Boka Trade 5 11:27 7
9. SKST Vlašim 5 8:30 5
10. SKST Mart Hodonín B 4 3:24 4