KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga žen 2018/2019

nejúspěšnější hráč

Dana Čechová

87.8 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Dana Čechová 87.8 %
2. Hana Kubátová 86.96 %
3. Karin Grofová 86.96 %
4. Natalia Partyka 85.71 %
5. Kateřina Pěnkavová 81.82 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Hana Kubátová 40
2. Karin Grofová 40
3. Dana Čechová 36
4. Aneta Širučková 33
5. Tamara Tomanová 33
VÍCE

SÉRIE VÝHER

MSK Gumotex Břeclav

10

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SK Dobré

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 08.03.2019 / 15:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 08.03.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 09.03.2019 / 13:30 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 18 104:25 50
2. MSK Gumotex Břeclav 18 101:33 49
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 18 90:54 45
4. SK Dobré 18 83:53 43
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 18 79:65 39
6. SKST Baník Havířov 18 70:70 35
7. KST Hluk JP Boka Trade 18 55:93 29
8. SVS Hradec Králové 18 49:93 27
9. SKST Mart Hodonín B 18 30:101 23
10. SKST Vlašim 18 32:106 20
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 18 16 0 2 0 104:25 50
2. MSK Gumotex Břeclav 18 15 1 2 0 101:33 49
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 18 13 1 4 0 90:54 45
4. SK Dobré 18 12 1 5 0 83:53 43
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 18 9 3 6 0 79:65 39
6. SKST Baník Havířov 18 8 1 9 0 70:70 35
7. KST Hluk JP Boka Trade 18 5 1 12 0 55:93 29
8. SVS Hradec Králové 18 4 1 13 0 49:93 27
9. SKST Mart Hodonín B 18 2 1 15 0 30:101 23
10. SKST Vlašim 18 0 2 16 0 32:106 20

1. kolo

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 31.08.2018 / 11:00 /

SKST Vlašim

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 01.09.2018 / 15:00 /

KST Hluk JP Boka Trade

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 01.09.2018 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 01.09.2018 / 15:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 01.09.2018 / 18:00 /

2. kolo

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 31.08.2018 / 18:00 /

KST Hluk JP Boka Trade

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 31.08.2018 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 31.08.2018 / 18:00 /

SKST Vlašim

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 31.08.2018 / 18:00 /

3. kolo

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 29.08.2018 / 17:00 /

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 28.09.2018 / 17:00 /

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 07.10.2018 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 07.10.2018 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 07.10.2018 / 10:30 /

4. kolo

SK Dobré

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 30.09.2018 / 14:00 /

SKST Baník Havířov

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 06.10.2018 / 15:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim

Extraliga žen / 06.10.2018 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 06.10.2018 / 17:00 /

5. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 30.09.2018 / 11:00 /

SKST Mart Hodonín B

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 12.10.2018 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 12.10.2018 / 18:00 /

SKST Vlašim

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 12.10.2018 / 18:00 /

KST Hluk JP Boka Trade

SK Dobré

Extraliga žen / 04.11.2018 / 14:00 /

6. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SK Dobré

Extraliga žen / 29.09.2018 / 15:00 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 13.10.2018 / 12:00 /

SKST Mart Hodonín B

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 13.10.2018 / 12:00 /

KST Hluk JP Boka Trade

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 13.10.2018 / 15:00 /

7. kolo

SKST Vlašim

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 03.11.2018 / 15:00 /

SKST Baník Havířov

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 03.11.2018 / 15:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 03.11.2018 / 15:00 /

SK Dobré

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 03.11.2018 / 17:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 03.11.2018 / 18:00 /

8. kolo

SKST Vlašim

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 02.11.2018 / 18:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 02.11.2018 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 02.11.2018 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 04.11.2018 / 10:00 /

9. kolo

MSK Gumotex Břeclav

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 28.09.2018 / 16:30 /

SKST Mart Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 23.11.2018 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.11.2018 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 25.11.2018 / 10:30 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 26.11.2018 / 10:00 /

10. kolo

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SKST Vlašim

Extraliga žen / 24.11.2018 / 12:00 /

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 24.11.2018 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SK Dobré

Extraliga žen / 24.11.2018 / 17:00 /

SKST Mart Hodonín B

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 25.11.2018 / 16:00 /

11. kolo

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 30.11.2018 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín B

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 02.12.2018 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 02.12.2018 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 02.12.2018 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Vlašim

Extraliga žen / 02.12.2018 / 10:30 /

12. kolo

SKST Baník Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 01.12.2018 / 15:00 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 01.12.2018 / 15:00 /

SKST Mart Hodonín B

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 01.12.2018 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 01.12.2018 / 17:00 /

13. kolo

SKST Mart Hodonín B

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 30.08.2018 / 17:00 /

KST Hluk JP Boka Trade

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 11.01.2019 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 11.01.2019 / 18:00 /

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 11.01.2019 / 18:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.01.2019 / 18:00 /

14. kolo

KST Hluk JP Boka Trade

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 12.01.2019 / 15:00 /

SKST Vlašim

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 12.01.2019 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 12.01.2019 / 15:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SK Dobré

Extraliga žen / 12.01.2019 / 18:00 /

15. kolo

SKST Baník Havířov

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 27.01.2019 / 10:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 27.01.2019 / 10:30 /

SK Dobré

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 08.02.2019 / 16:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SKST Vlašim

Extraliga žen / 08.02.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 10.02.2019 / 09:00 /

16. kolo

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 26.01.2019 / 17:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 26.01.2019 / 17:00 /

SVS Hradec Králové

KST Hluk JP Boka Trade

Extraliga žen / 09.02.2019 / 13:30 /

SK Dobré

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 09.02.2019 / 17:00 /

17. kolo

KST Hluk JP Boka Trade

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 23.02.2019 / 10:30 /

SKST Mart Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 23.02.2019 / 12:00 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SK Dobré

Extraliga žen / 23.02.2019 / 12:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Vlašim

Extraliga žen / 23.02.2019 / 15:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 23.02.2019 / 17:00 /

18. kolo

SKST Mart Hodonín B

SK Dobré

Extraliga žen / 22.02.2019 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 22.02.2019 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 22.02.2019 / 18:00 /

KST Hluk JP Boka Trade

SKST Vlašim

Extraliga žen / 22.02.2019 / 18:00 /

19. kolo

KST Hluk JP Boka Trade

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 22.02.2019 / 10:30 /

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 26.02.2019 / 17:00 /

SK Dobré

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 08.03.2019 / 15:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 08.03.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 10.03.2019 / 08:30 /

20. kolo

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 21.02.2019 / 18:00 /

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 09.03.2019 / 11:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 09.03.2019 / 13:30 /

SK Dobré

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 09.03.2019 / 17:00 /

1/1/1. kolo

SKST Baník Havířov

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 06.04.2019 / 15:00 /

SK Dobré

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 06.04.2019 / 17:00 /

1/1/2. kolo

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 13.04.2019 / 17:00 /

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

SK Dobré

Extraliga žen / 14.04.2019 / 16:00 /

1/1/3. kolo

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 14.04.2019 / 13:00 /

1/2/1. kolo

SK Dobré

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 03.05.2019 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 03.05.2019 / 18:00 /

1/2/2. kolo

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SK Dobré

Extraliga žen / 05.05.2019 / 17:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 11.05.2019 / 17:00 /

1/3/1. kolo

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 18.05.2019 / 16:00 /

1/3/2. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 24.05.2019 / 17:30 /

1/3/3. kolo

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 25.05.2019 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Poledne Jan

jan.poledne@gmail.com
ADRESA

Praha 10, Mattioliho 3248/19

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Schildkröt, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Zelená

KST Hluk JP Boka Trade

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vybíralová Monika

+420 777 958099

Monii@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Europa, Zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Boršická 1313

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa 40+, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

MSK Gumotex Břeclav

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 608 471775

petr.nedoma@ping-pong.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro 40+, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní, Břeclav

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: TIBHAR 40+ SL, plast, bílá

Stoly: STIGA, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKST Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar SL+, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Mart Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Vlašim

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

lesia.stakhova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové