KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / pá 02.11 2018 / Začátek: 18:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Jan Beneš / Asistent rozhodčího: Michal Makovický , Petr Makovický

Vyhrané sady: 6:21 / Vyhrané míčky: 208:280

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Mikulcová
Vivien Éllö
  • 8
  • 7
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ekaterina Chernyavskaya
Karin Grofová
  • 5
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Mitsuki Yoshida
Dana Čechová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 8
  • 4
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Vivien Éllö
  • 13
  • 9
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kristýna Mikulcová
Dana Čechová
  • 6
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Mitsuki Yoshida
Karin Grofová
  • 8
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Ekaterina Chernyavskaya
Dana Čechová
  • 5
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Mitsuki Yoshida
Vivien Éllö
  • 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:1

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Kristýna Mikulcová
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.

Extraliga žen / 22.02.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 8 43:15 21
2. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 7 40:12 19
3. SK Dobré 7 33:21 17
4. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 7 31:25 16
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 7 32:26 15
6. SKST Baník Havířov 7 28:26 14
7. SVS Hradec Králové 7 27:32 14
8. KST Hluk JP Boka Trade 8 23:42 13
9. SKST Vlašim 7 17:41 8
10. SKST Mart Hodonín B 7 8:42 7