KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 24.11 2018 / Začátek: 12:00

6:0

Rozhodčí: Pavel Jamný / Asistent rozhodčího: Richard Brhel , Vladimír Brhel

Vyhrané sady: 18:0 / Vyhrané míčky: 198:80

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Iveta Vacenovská
Tereza Pytlíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Solomiya Brateyko
Kristýna Pěnkavová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kateřina Pěnkavová
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Solomiya Brateyko
Tereza Pytlíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Iveta Vacenovská
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Kateřina Pěnkavová
Kristýna Pěnkavová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 2
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Solomiya Brateyko
Anna Matějovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Kateřina Pěnkavová
Tereza Pytlíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Iveta Vacenovská
Kristýna Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

Extraliga žen / 09.03.2019 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 9 52:13 25
2. MSK Gumotex Břeclav 9 49:16 24
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 9 43:28 22
4. SK Dobré 9 41:30 21
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 9 39:33 19
6. SKST Baník Havířov 9 37:32 18
7. SVS Hradec Králové 9 28:44 16
8. KST Hluk JP Boka Trade 9 24:48 14
9. SKST Mart Hodonín B 9 15:51 11
10. SKST Vlašim 9 20:53 10