KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 24.11 2018 / Začátek: 17:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Aleš Toman / Rozhodčí: Jiří Olbricht / Asistent rozhodčího: Jiřina Stramová

Vyhrané sady: 20:11 / Vyhrané míčky: 302:264

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Simona Šlehobrová
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Dagmar Ilievová
  • 14
  • 6
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Tamara Tomanová
Zdena Blašková
  • 8
  • 11
  • 1
  • 8
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Aneta Širučková
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Simona Šlehobrová
Zdena Blašková
  • 8
  • 11
  • 9
  • 6
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Tamara Tomanová
Dagmar Ilievová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 8
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová
Zdena Blašková
  • 7
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 2
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Tamara Tomanová
Aneta Širučková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 10
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Simona Šlehobrová
Dagmar Ilievová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 09.03.2019 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 9 52:13 25
2. MSK Gumotex Břeclav 9 49:16 24
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 9 43:28 22
4. SK Dobré 9 41:30 21
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 9 39:33 19
6. SKST Baník Havířov 9 37:32 18
7. SVS Hradec Králové 9 28:44 16
8. KST Hluk JP Boka Trade 9 24:48 14
9. SKST Mart Hodonín B 9 15:51 11
10. SKST Vlašim 9 20:53 10