KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / so 12.01 2019 / Začátek: 15:00

4:6

Vrchní rozhodčí: Miroslav Rampula / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner

Vyhrané sady: 14:19 / Vyhrané míčky: 302:314

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Helena Sommerová
Tamara Tomanová
  • 11
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 2
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Vivien Éllö
Hana Kubátová
  • 5
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Tamara Tomanová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 2
  • 13
  • 8
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Helena Sommerová
Hana Kubátová
  • 6
  • 3
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Vivien Éllö
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Hana Kubátová
  • 11
  • 14
  • 10
  • 12
  • 0
  • 8
  • 12
  • 12
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Vivien Éllö
Tamara Tomanová
  • 9
  • 4
  • 19
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 21
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Dana Čechová
Simona Šlehobrová
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Karin Grofová Vivien Éllö
Hana Kubátová Simona Šlehobrová
  • 9
  • 5
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 4
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 11.05.2019 / 17:00 /

MSK Gumotex Břeclav

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 03.05.2019 / 18:00 /

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 06.10.2018 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 13 71:28 34
2. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 13 67:39 34
3. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 12 68:20 32
4. SK Dobré 12 58:37 29
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 13 60:49 28
6. SKST Baník Havířov 13 55:48 26
7. SVS Hradec Králové 12 37:57 21
8. KST Hluk JP Boka Trade 13 36:70 20
9. SKST Mart Hodonín B 12 19:69 14
10. SKST Vlašim 13 23:77 14