KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 26.01 2019 / Začátek: 17:00

1:6

Rozhodčí: Jiří Olbricht / Asistent rozhodčího: Karel Štrbík , Nikolas Endal

Vyhrané sady: 7:20 / Vyhrané míčky: 218:287

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Natália Grigelová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Nikita Petrovová
Natalia Partyka
  • 7
  • 4
  • 11
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Gabriela Štěpánová
Kateřina Pěnkavová
  • 3
  • 10
  • 18
  • 8
  • 0
  • 11
  • 12
  • 16
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Nikita Petrovová
Markéta Ševčíková
  • 8
  • 11
  • 9
  • 13
  • 10
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Natália Grigelová
Kateřina Pěnkavová
  • 4
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Gabriela Štěpánová
Natalia Partyka
  • 7
  • 7
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Nikita Petrovová
Kateřina Pěnkavová
  • 10
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Gabriela Štěpánová
Markéta Ševčíková
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0

0:2

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Natália Grigelová
Natalia Partyka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 13.10.2018 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 15 83:30 40
2. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 14 80:24 38
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 15 76:45 38
4. SK Dobré 14 65:44 33
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 14 66:49 31
6. SKST Baník Havířov 15 62:54 30
7. KST Hluk JP Boka Trade 15 43:78 24
8. SVS Hradec Králové 14 40:69 23
9. SKST Mart Hodonín B 14 19:81 16
10. SKST Vlašim 14 23:83 15