KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / ne 27.01 2019 / Začátek: 10:30

3:6

Vrchní rozhodčí: Aleš Toman / Asistent rozhodčího: Jiřina Stramová , Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 12:22 / Vyhrané míčky: 294:353

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tamara Tomanová
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3
  • 11
  • 7
  • 11
  • 4
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Natalia Partyka
  • 7
  • 12
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Simona Šlehobrová
Kateřina Pěnkavová
  • 9
  • 10
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 12
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Tamara Tomanová
Kateřina Pěnkavová
  • 3
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Simona Šlehobrová
Natalia Partyka
  • 5
  • 15
  • 6
  • 6
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová
Kateřina Pěnkavová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Simona Šlehobrová
Markéta Ševčíková
  • 12
  • 6
  • 11
  • 10
  • 0
  • 14
  • 11
  • 8
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Tamara Tomanová
Natalia Partyka
  • 7
  • 3
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A - Stavoimp

CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRA

Extraliga žen / 12.10.2018 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 14 77:29 37
2. SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex 13 74:23 35
3. CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA 14 70:45 35
4. SK Dobré 13 64:38 32
5. MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov 14 66:49 31
6. SKST Baník Havířov 14 61:48 29
7. SVS Hradec Králové 13 38:63 22
8. KST Hluk JP Boka Trade 14 37:76 21
9. SKST Mart Hodonín B 13 19:75 15
10. SKST Vlašim 14 23:83 15