KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / so 12.10 2019 / Začátek: 17:00

6:1

Rozhodčí: Petr Sedláček / Asistent rozhodčího: Jiří Židík , Monika Rozínková

Vyhrané sady: 19:9 / Vyhrané míčky: 282:179

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daniela Vítovcová
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 9
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Klára Hrabicová
  • 8
  • 7
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 10
  • 3
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Zdena Blašková
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 6
  • 12
  • 11
  • 5
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Kristýna Štefcová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 4
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Daniela Vítovcová
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 10
  • 7
  • 6
  • 0
  • 1
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Zdena Blašková
Klára Hrabicová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 11
  • 3
  • 1
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Zdena Blašková
Kristýna Štefcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Daniela Vítovcová
Klára Hrabicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 26.10.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 47:14 23
2. SKST Stavoimpex Hodonín 7 39:13 19
3. SKST Baník Havířov 8 37:26 19
4. SK Dobré 7 36:21 17
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 7 31:23 15
6. TT Moravský Krumlov 7 30:30 14
7. SVS Hradec Králové 7 22:32 12
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 7 13:39 9
9. TJ Ostrava KST 7 19:37 9
10. MK Řeznovice 7 3:42 7