KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga žen 2019/2020

nejúspěšnější hráč

Min Hyung Jee

95.83 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Min Hyung Jee 95.83 %
2. Solomiya Brateyko 92 %
3. Dana Čechová 89.13 %
4. Karin Grofová 82.98 %
5. Zdena Blašková 82.61 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Dana Čechová 41
2. Karin Grofová 39
3. Zdena Blašková 38
4. Ekaterina Chernyavskaya 33
5. Tamara Tomanová 29
VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.02.2020 / 16:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.02.2020 / 16:00 /

SK Dobré

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 01.02.2020 / 17:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 18 105:26 52
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 18 104:36 51
3. SK Dobré 18 93:54 45
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 18 81:62 38
5. TT Moravský Krumlov 18 80:81 36
6. SKST Baník Havířov 18 68:76 35
7. SVS Hradec Králové 18 68:78 34
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 18 44:93 26
9. TJ Ostrava KST 18 48:96 25
10. MK Řeznovice 18 19:108 18
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 18 17 0 1 0 105:26 52
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 18 16 1 1 0 104:36 51
3. SK Dobré 18 12 3 3 0 93:54 45
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 18 8 4 6 0 81:62 38
5. TT Moravský Krumlov 18 8 2 8 0 80:81 36
6. SKST Baník Havířov 18 8 1 9 0 68:76 35
7. SVS Hradec Králové 18 7 2 9 0 68:78 34
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 18 4 0 14 0 44:93 26
9. TJ Ostrava KST 18 3 1 14 0 48:96 25
10. MK Řeznovice 18 0 0 18 0 19:108 18

1. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.08.2019 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 30.08.2019 / 18:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 30.08.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 31.08.2019 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.09.2019 / 10:00 /

2. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 31.08.2019 / 10:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 31.08.2019 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

MK Řeznovice

Extraliga žen / 31.08.2019 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 31.08.2019 / 15:00 /

3. kolo

MK Řeznovice

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 16.08.2019 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 13.09.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.09.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 15.09.2019 / 10:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 15.09.2019 / 10:30 /

4. kolo

TJ Ostrava KST

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 14.09.2019 / 13:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 14.09.2019 / 16:00 /

SK Dobré

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 14.09.2019 / 17:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 14.09.2019 / 17:00 /

5. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 20.09.2019 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 20.09.2019 / 18:00 /

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 20.09.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 20.09.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice

Extraliga žen / 22.09.2019 / 10:00 /

6. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 21.09.2019 / 10:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.09.2019 / 10:00 /

SK Dobré

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.09.2019 / 11:00 /

SVS Hradec Králové

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.09.2019 / 16:00 /

7. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 29.08.2019 / 13:00 /

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 11.10.2019 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 11.10.2019 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 13.10.2019 / 10:00 /

MK Řeznovice

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 13.10.2019 / 10:00 /

8. kolo

MK Řeznovice

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.10.2019 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 12.10.2019 / 11:00 /

SK Dobré

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 12.10.2019 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 12.10.2019 / 18:00 /

9. kolo

SKST Baník Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.09.2019 / 10:00 /

MK Řeznovice

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 27.09.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 29.09.2019 / 10:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 29.09.2019 / 14:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 29.09.2019 / 15:00 /

10. kolo

TT Moravský Krumlov

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 28.09.2019 / 10:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

SK Dobré

Extraliga žen / 28.09.2019 / 17:00 /

MK Řeznovice

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 28.09.2019 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 30.09.2019 / 10:00 /

11. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 29.08.2019 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 27.10.2019 / 11:00 /

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 29.11.2019 / 18:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.12.2019 / 10:30 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 13.12.2019 / 18:00 /

12. kolo

SKST Baník Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 26.10.2019 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 30.11.2019 / 11:00 /

TJ Ostrava KST

MK Řeznovice

Extraliga žen / 30.11.2019 / 13:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 30.11.2019 / 17:00 /

13. kolo

CDU SPORT - ST OSTRAVA

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 07.12.2019 / 17:30 /

TJ Ostrava KST

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 07.12.2019 / 18:00 /

MK Řeznovice

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 07.12.2019 / 18:30 /

TT Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 10.01.2020 / 18:00 /

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 10.01.2020 / 18:00 /

14. kolo

TT Moravský Krumlov

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 08.12.2019 / 10:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 08.12.2019 / 10:30 /

MK Řeznovice

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 11.01.2020 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 11.01.2020 / 15:00 /

15. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 27.11.2019 / 18:30 /

SKST Stavoimpex Hodonín

MK Řeznovice

Extraliga žen / 27.11.2019 / 18:30 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 31.01.2020 / 18:00 /

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 31.01.2020 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 02.02.2020 / 10:00 /

16. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 28.11.2019 / 11:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.02.2020 / 16:00 /

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.02.2020 / 16:00 /

SK Dobré

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 01.02.2020 / 17:00 /

17. kolo

TT Moravský Krumlov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 12.01.2020 / 14:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 21.02.2020 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

SK Dobré

Extraliga žen / 21.02.2020 / 18:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 21.02.2020 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 23.02.2020 / 10:00 /

18. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 22.02.2020 / 12:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 22.02.2020 / 12:00 /

SKST Baník Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 22.02.2020 / 15:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 22.02.2020 / 15:00 /

19. kolo

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 01.02.2020 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 07.03.2020 / 10:00 /

CDU SPORT - ST OSTRAVA

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 07.03.2020 / 17:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 08.03.2020 / 10:00 /

MK Řeznovice

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 08.03.2020 / 10:00 /

20. kolo

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 02.02.2020 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Stavoimpex Hodonín

Extraliga žen / 06.03.2020 / 10:00 /

MK Řeznovice

SK Dobré

Extraliga žen / 06.03.2020 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 07.03.2020 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

CDU SPORT - ST OSTRAVA

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: SCHILDKROT Super 40+, plast, B

Stoly: Butterfly, Centerfold, Zelená

MK Řeznovice

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa Sport 40+, plast, bíl

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 608 471775

petr.nedoma@ping-pong.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro 40+***, plast, bílá

Stoly: Joola SC 3000 modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní, Břeclav

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA Prime, plast, bílá

Stoly: STIGA, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKST Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+SYNTT NG, plast, bíl

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Stavoimpex Hodonín

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Perform 40+, plast, bílá

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Stavoimpex Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Perform 40+, plast, bílá

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

lesia.stakhova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bendl Jaroslav

+420 725 255908

bendl@ostrafin.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnium SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 40a Ostrava 1 70100

TT Moravský Krumlov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa Sport 40+, plast, bíl

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov