KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 30.08 2019 / Začátek: 18:00

6:1

Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Mojmír Horák , Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 19:7 / Vyhrané míčky: 275:203

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dana Čechová
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 13
  • 8
  • 11
  • 9
  • 0
  • 15
  • 11
  • 3
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Leonie Hartbrich
Renata Štrbíková
  • 11
  • 13
  • 12
  • 0
  • 0
  • 8
  • 11
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Dana Čechová
Renata Štrbíková
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Leonie Hartbrich
Ekaterina Chernyavskaya
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11
  • 4
  • 12
  • 11
  • 5
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Renata Štrbíková
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Leonie Hartbrich
Anna Matějovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Dana Čechová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TT Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 10.01.2020 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 1 6:0 3
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 6:1 3
3. CDU SPORT - ST OSTRAVA 1 6:0 3
4. SKST Baník Havířov 1 6:0 3
5. SK Dobré 1 5:5 2
6. SVS Hradec Králové 1 5:5 2
7. TT Moravský Krumlov 1 1:6 1
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 0:6 1
9. TJ Ostrava KST 1 0:6 1
10. MK Řeznovice 1 0:6 1