KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / so 31.08 2019 / Začátek: 10:00

5:5

Asistent rozhodčího: Radek Kačer , Pavel Kačer , Petr Sedláček

Vyhrané sady: 20:20 / Vyhrané míčky: 381:368

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Zdena Blašková
  • 8
  • 11
  • 9
  • 10
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tamara Tomanová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Klempererová
Aneta Širučková
  • 12
  • 7
  • 11
  • 6
  • 0
  • 10
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Tamara Tomanová
Zdena Blašková
  • 11
  • 13
  • 8
  • 13
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Aneta Širučková
  • 10
  • 11
  • 11
  • 5
  • 7
  • 12
  • 6
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Lucia Truksová
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 5
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Tamara Tomanová
Aneta Širučková
  • 7
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Lucia Truksová
Zdena Blašková
  • 11
  • 6
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 6
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Tamara Tomanová
Zdena Blašková Aneta Širučková
  • 9
  • 11
  • 12
  • 4
  • 0
  • 11
  • 8
  • 14
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 10.01.2020 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 1 6:0 3
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 6:1 3
3. CDU SPORT - ST OSTRAVA 1 6:0 3
4. SKST Baník Havířov 1 6:0 3
5. SK Dobré 1 5:5 2
6. SVS Hradec Králové 1 5:5 2
7. TT Moravský Krumlov 1 1:6 1
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 0:6 1
9. TJ Ostrava KST 1 0:6 1
10. MK Řeznovice 1 0:6 1