KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 2. kolo / so 31.08 2019 / Začátek: 10:00

6:3

Rozhodčí: Pavel Jamný / Asistent rozhodčího: Alena Vachovcová , Jaromír Mocek

Vyhrané sady: 23:17 / Vyhrané míčky: 381:336

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 8
  • 7
  • 5
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Jana Vašendová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Ema Labošová
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 3
  • 4
  • 12
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Kmeťová
Monika Vybíralová
  • 6
  • 11
  • 4
  • 11
  • 12
  • 11
  • 8
  • 11
  • 2
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Ema Labošová
  • 7
  • 10
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 12
  • 6
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Jana Vašendová
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 8
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Veronika Kmeťová
Ema Labošová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 4
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 11
  • 2

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 12
  • 10
  • 6
  • 9
  • 4
  • 10
  • 12
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Anežka Ilčíková
Jana Vašendová
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 6
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 11.01.2020 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2 12:1 6
2. SKST Stavoimpex Hodonín 2 12:1 6
3. SKST Baník Havířov 2 12:4 6
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 2 7:6 4
5. SKST Stavoimpex Hodonín B 2 6:9 4
6. SK Dobré 1 5:5 2
7. SVS Hradec Králové 1 5:5 2
8. TT Moravský Krumlov 2 5:12 2
9. TJ Ostrava KST 2 3:12 2
10. MK Řeznovice 2 0:12 2