KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / pá 20.09 2019 / Začátek: 18:00

1:6

Asistent rozhodčího: Tomáš Brhel , Marek Mikulecký , Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 10:20 / Vyhrané míčky: 233:304

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Gabriela Štěpánová
  • 8
  • 11
  • 9
  • 5
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Nela Hanáková
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 8
  • 4
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Kristýna Štefcová
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Klára Ševčíková
Gabriela Štěpánová
  • 3
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 6
  • 8
  • 9
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Nela Hanáková
  • 11
  • 14
  • 12
  • 0
  • 0
  • 8
  • 12
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Klára Ševčíková
Kristýna Štefcová
  • 4
  • 8
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Gabriela Štěpánová
  • 0
  • 15
  • 11
  • 4
  • 0
  • 11
  • 13
  • 9
  • 11
  • 0

2:2

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Anežka Ilčíková
Nela Hanáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 08.03.2020 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5 30:8 15
2. SKST Baník Havířov 5 29:13 14
3. SKST Stavoimpex Hodonín 5 27:11 13
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 5 20:18 10
5. SK Dobré 4 19:14 9
6. SVS Hradec Králové 4 19:14 9
7. SKST Stavoimpex Hodonín B 5 11:27 7
8. TT Moravský Krumlov 4 13:19 6
9. TJ Ostrava KST 5 9:30 5
10. MK Řeznovice 4 1:24 4