KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / pá 20.09 2019 / Začátek: 18:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Josef Sedloň / Rozhodčí: Jan Tomanec / Asistent rozhodčího: Pavel Andrš

Vyhrané sady: 18:10 / Vyhrané míčky: 265:245

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daniela Vítovcová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 7
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Renata Štrbíková
  • 3
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 9
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Zdena Blašková
JingXuan Liu
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Ekaterina Chernyavskaya
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 3
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Daniela Vítovcová
JingXuan Liu
  • 5
  • 4
  • 12
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Zdena Blašková
Renata Štrbíková
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
JingXuan Liu
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Zdena Blašková
Ekaterina Chernyavskaya
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Daniela Vítovcová
Renata Štrbíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 07.03.2020 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5 30:8 15
2. SKST Baník Havířov 5 29:13 14
3. SKST Stavoimpex Hodonín 5 27:11 13
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 5 20:18 10
5. SK Dobré 4 19:14 9
6. SVS Hradec Králové 4 19:14 9
7. SKST Stavoimpex Hodonín B 5 11:27 7
8. TT Moravský Krumlov 4 13:19 6
9. TJ Ostrava KST 5 9:30 5
10. MK Řeznovice 4 1:24 4