KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / so 21.09 2019 / Začátek: 10:00

1:6

Asistent rozhodčího: Tomáš Brhel , Marek Mikulecký , Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 5:19 / Vyhrané míčky: 165:257

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Rebeka Žižkovská
Tereza Pytlíková
  • 5
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Klára Ševčíková
Leonie Hartbrich
  • 3
  • 11
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Karin Grofová
  • 8
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Klára Ševčíková
Tereza Pytlíková
  • 15
  • 11
  • 1
  • 11
  • 0
  • 13
  • 8
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Rebeka Žižkovská
Dana Čechová
  • 4
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Leonie Hartbrich
  • 11
  • 1
  • 11
  • 8
  • 5
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Klára Ševčíková
Dana Čechová
  • 7
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Tereza Pytlíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Rebeka Žižkovská
Leonie Hartbrich
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 02.02.2020 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 36:9 18
2. SKST Stavoimpex Hodonín 6 33:12 16
3. SKST Baník Havířov 6 30:19 15
4. SK Dobré 5 25:15 12
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 5 20:18 10
6. SVS Hradec Králové 5 21:20 10
7. TT Moravský Krumlov 5 19:21 9
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 6 12:33 8
9. TJ Ostrava KST 5 9:30 5
10. MK Řeznovice 5 2:30 5