KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / ne 29.09 2019 / Začátek: 15:00

3:6

Asistent rozhodčího: Jaromír Polák , Martin Fučík , Michal Makovický

Vyhrané sady: 13:22 / Vyhrané míčky: 321:340

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Renata Štrbíková
Natalia Partyka
  • 11
  • 13
  • 11
  • 8
  • 3
  • 5
  • 15
  • 4
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Linda Záděrová
  • 11
  • 8
  • 15
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 13
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ekaterina Chernyavskaya
Min Hyung Jee
  • 9
  • 12
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

JingXuan Liu
Natalia Partyka
  • 6
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Renata Štrbíková
Min Hyung Jee
  • 4
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Ekaterina Chernyavskaya
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 8
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

JingXuan Liu
Min Hyung Jee
  • 9
  • 8
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Ekaterina Chernyavskaya
Natalia Partyka
  • 9
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Renata Štrbíková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 10
  • 11
  • 10
  • 10
  • 7
  • 12
  • 8
  • 12
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SKST Stavoimpex Hodonín

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 28.11.2019 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 53:15 26
2. SKST Stavoimpex Hodonín 8 45:16 22
3. SK Dobré 8 42:22 20
4. SKST Baník Havířov 9 38:32 20
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 8 37:24 18
6. TT Moravský Krumlov 8 33:36 15
7. SVS Hradec Králové 8 23:38 13
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 8 19:41 12
9. TJ Ostrava KST 8 20:43 10
10. MK Řeznovice 8 5:48 8