KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / ne 29.09 2019 / Začátek: 10:00

1:6

Rozhodčí: Tomáš Kindl , Milan Jašek / Asistent rozhodčího: Tomáš Křenek

Vyhrané sady: 4:20 / Vyhrané míčky: 174:261

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ema Labošová
Zdena Blašková
  • 8
  • 5
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Katsiaruna Vakhliayeva
Helena Sommerová
  • 6
  • 10
  • 13
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 15
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jana Vašendová
Aneta Širučková
  • 4
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Katsiaruna Vakhliayeva
Zdena Blašková
  • 5
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Ema Labošová
Aneta Širučková
  • 6
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Jana Vašendová
Helena Sommerová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 9
  • 13
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Katsiaruna Vakhliayeva
Aneta Širučková
  • 6
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Jana Vašendová
Zdena Blašková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Ema Labošová
Helena Sommerová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 31.01.2020 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 53:15 26
2. SKST Stavoimpex Hodonín 8 45:16 22
3. SK Dobré 8 42:22 20
4. SKST Baník Havířov 9 38:32 20
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 8 37:24 18
6. TT Moravský Krumlov 8 33:36 15
7. SVS Hradec Králové 8 23:38 13
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 8 19:41 12
9. TJ Ostrava KST 8 20:43 10
10. MK Řeznovice 8 5:48 8