KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / ne 08.12 2019 / Začátek: 10:30

1:6

Vrchní rozhodčí: Miloslav Valenta / Asistent rozhodčího: Hana Kubátová , Marie Hrachová

Vyhrané sady: 8:19 / Vyhrané míčky: 225:275

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Simona Šlehobrová
Natalia Partyka
  • 5
  • 10
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 6
  • 12
  • 10
  • 0
  • 5
  • 11
  • 14
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Barbora Kapounová
Wing Nam Ng
  • 4
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Solomiya Brateyko
  • 7
  • 11
  • 5
  • 11
  • 2
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Simona Šlehobrová
Wing Nam Ng
  • 5
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Barbora Kapounová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Wing Nam Ng
  • 13
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0
  • 15
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Barbora Kapounová
Solomiya Brateyko
  • 10
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • 8
  • 0
  • 0
  • 0

1:1

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Simona Šlehobrová
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Stavoimpex Hodonín

CDU SPORT - ST OSTRAVA

Extraliga žen / 31.08.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 13 77:24 38
2. SKST Stavoimpex Hodonín 12 69:18 34
3. SK Dobré 12 63:36 30
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 13 59:42 28
5. SKST Baník Havířov 13 55:49 28
6. TT Moravský Krumlov 13 59:56 27
7. TJ Ostrava KST 13 38:66 20
8. SVS Hradec Králové 12 37:61 18
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 12 26:65 16
10. MK Řeznovice 13 12:78 13