KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / ne 12.01 2020 / Začátek: 14:00

6:4

Asistent rozhodčího: Jaromír Polák , Martin Fučík , Michal Makovický

Vyhrané sady: 18:13 / Vyhrané míčky: 290:275

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Daniela Růžičková
Olga Kim
  • 2
  • 10
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ekaterina Chernyavskaya
Sandra Šafaříková
  • 11
  • 9
  • 14
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 12
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Valeriia Emelianova
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Olga Kim
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Daniela Růžičková
Valeriia Emelianova
  • 13
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Sandra Šafaříková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Ekaterina Chernyavskaya
Valeriia Emelianova
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Olga Kim
  • 7
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Daniela Růžičková
Sandra Šafaříková
  • 11
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:4

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 16.08.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 15 89:27 44
2. SKST Stavoimpex Hodonín 15 87:21 43
3. SK Dobré 15 80:43 38
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 16 72:56 34
5. TT Moravský Krumlov 16 72:69 34
6. SKST Baník Havířov 15 58:61 30
7. SVS Hradec Králové 15 50:72 25
8. TJ Ostrava KST 16 45:84 23
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 15 36:78 21
10. MK Řeznovice 16 18:96 16