KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / pá 21.02 2020 / Začátek: 18:00

1:6

Asistent rozhodčího: Alena Vachovcová , Jaromír Mocek , Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 6:18 / Vyhrané míčky: 186:250

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anna Klempererová
Aneta Širučková
  • 6
  • 12
  • 11
  • 8
  • 5
  • 11
  • 10
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 8
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Zdena Blašková
  • 5
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Veronika Kmeťová
Aneta Širučková
  • 6
  • 6
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Anna Klempererová
Zdena Blašková
  • 5
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Klára Ševčíková
Zdena Blašková
  • 7
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Aneta Širučková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Anna Klempererová
Dagmar Ilievová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Dobré

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 14.09.2019 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 15 89:27 44
2. SKST Stavoimpex Hodonín 15 87:21 43
3. SK Dobré 15 80:43 38
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 16 72:56 34
5. TT Moravský Krumlov 16 72:69 34
6. SKST Baník Havířov 15 58:61 30
7. SVS Hradec Králové 15 50:72 25
8. TJ Ostrava KST 16 45:84 23
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 15 36:78 21
10. MK Řeznovice 16 18:96 16