KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / so 22.02 2020 / Začátek: 12:00

2:6

Asistent rozhodčího: František Mikulecký , Marek Mikulecký , Jaromír Mocek , Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 147:223

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Olesia Stakhova
  • 3
  • 7
  • 15
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Klempererová
Lucia Truksová
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Tamara Tomanová
  • 4
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Anna Klempererová
Olesia Stakhova
  • 6
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Tamara Tomanová
  • 7
  • 11
  • 4
  • 9
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Lucia Truksová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Anna Klempererová
Tamara Tomanová
  • 6
  • 11
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Olesia Stakhova
  • 10
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Anežka Ilčíková
Lucia Truksová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 15.09.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 16 95:30 47
2. SKST Stavoimpex Hodonín 16 93:22 46
3. SK Dobré 16 81:49 39
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 17 75:62 35
5. TT Moravský Krumlov 16 72:69 34
6. SKST Baník Havířov 16 64:64 33
7. SVS Hradec Králové 16 56:74 28
8. TJ Ostrava KST 17 48:90 24
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 16 38:84 22
10. MK Řeznovice 16 18:96 16