KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / pá 06.03 2020 / Začátek: 10:00

1:6

Rozhodčí: Bohumil Skulina / Asistent rozhodčího: Karel Štrbík , Matěj Mazůrek

Vyhrané sady: 6:15 / Vyhrané míčky: 172:206

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nela Hanáková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Klára Hrabicová
Linda Záděrová
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11
  • 14
  • 4
  • 11
  • 12
  • 4
  • 16

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Kristýna Štefcová
Min Hyung Jee
  • 7
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Klára Hrabicová
Markéta Ševčíková
  • 1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Nela Hanáková
Min Hyung Jee
  • 5
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Kristýna Štefcová
Linda Záděrová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Klára Hrabicová
Min Hyung Jee
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Kristýna Štefcová
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Nela Hanáková
Linda Záděrová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Stavoimpex Hodonín

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 21.09.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Stavoimpex Hodonín 18 105:26 52
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 18 104:36 51
3. SK Dobré 18 93:54 45
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 18 81:62 38
5. TT Moravský Krumlov 18 80:81 36
6. SKST Baník Havířov 18 68:76 35
7. SVS Hradec Králové 18 68:78 34
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 18 44:93 26
9. TJ Ostrava KST 18 48:96 25
10. MK Řeznovice 18 19:108 18