KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 15. kolo / pá 31.01 2020 / Začátek: 18:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Jan Beneš / Rozhodčí: Alena Kadlčáková / Asistent rozhodčího: Mojmír Horák

Vyhrané sady: 18:7 / Vyhrané míčky: 256:204

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Leonie Hartbrich
Kristýna Štefcová
  • 2
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 8
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Klára Hrabicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Dana Čechová
Gabriela Štěpánová
  • 9
  • 11
  • 14
  • 8
  • 13
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 11

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 6
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Leonie Hartbrich
Gabriela Štěpánová
  • 6
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 9
  • 2
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Dana Čechová
Klára Hrabicová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Gabriela Štěpánová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Dana Čechová
Kristýna Štefcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Leonie Hartbrich
Klára Hrabicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.09.2019 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 14 83:24 41
2. SKST Stavoimpex Hodonín 13 75:19 37
3. SK Dobré 13 69:37 33
4. TT Moravský Krumlov 14 65:59 30
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 14 61:48 29
6. SKST Baník Havířov 14 55:55 29
7. SVS Hradec Králové 13 43:63 21
8. TJ Ostrava KST 14 39:72 21
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 13 29:71 17
10. MK Řeznovice 14 13:84 14