KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 01.02 2020 / Začátek: 16:00

6:1

Rozhodčí: Pavel Jamný / Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Tomáš Brhel

Vyhrané sady: 23:5 / Vyhrané míčky: 279:194

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Sandra Šafaříková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Pavla Slaná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Nikoleta Puchovanová
Eliška Šedová
  • 11
  • 5
  • 11
  • 5
  • 11
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Veronika Kmeťová
Sandra Šafaříková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Klára Ševčíková
Eliška Šedová
  • 11
  • 5
  • 5
  • 11
  • 4
  • 7
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Nikoleta Puchovanová
Pavla Slaná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Veronika Kmeťová
Eliška Šedová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Nikoleta Puchovanová
Sandra Šafaříková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Klára Ševčíková
Pavla Slaná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 27.09.2019 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 14 83:24 41
2. SKST Stavoimpex Hodonín 14 81:20 40
3. SK Dobré 14 74:42 35
4. CDU SPORT - ST OSTRAVA 15 66:53 31
5. TT Moravský Krumlov 15 66:65 31
6. SKST Baník Havířov 14 55:55 29
7. SVS Hradec Králové 14 49:66 24
8. TJ Ostrava KST 15 42:78 22
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 14 35:72 20
10. MK Řeznovice 15 14:90 15