KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / ne 13.10 2019 / Začátek: 10:00

1:6

Rozhodčí: Markéta Tomancová / Asistent rozhodčího: Tereza Jirásková , Terezie Sazimová

Vyhrané sady: 9:23 / Vyhrané míčky: 261:329

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Olesia Stakhova
Gabriela Štěpánová
  • 7
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Anna Klempererová
Klára Hrabicová
  • 8
  • 12
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 10
  • 5
  • 14
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Tereza Bártová
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 1
  • 11
  • 7
  • 11
  • 6
  • 11
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Anna Klempererová
Gabriela Štěpánová
  • 9
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Kristýna Štefcová
  • 13
  • 12
  • 8
  • 7
  • 5
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Tereza Bártová
Klára Hrabicová
  • 9
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Anna Klempererová
Kristýna Štefcová
  • 7
  • 9
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Tereza Bártová
Gabriela Štěpánová
  • 6
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

Číslo zápasu: 9

Olesia Stakhova
Klára Hrabicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 27.10.2019 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 7 41:14 20
2. SKST Stavoimpex Hodonín 7 39:13 19
3. SKST Baník Havířov 7 36:20 18
4. SK Dobré 6 30:20 14
5. CDU SPORT - ST OSTRAVA 6 26:18 13
6. TT Moravský Krumlov 6 25:25 12
7. SVS Hradec Králové 6 22:26 11
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 7 13:39 9
9. TJ Ostrava KST 6 13:36 6
10. MK Řeznovice 6 2:36 6