KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / pá 26.03 2021 / Začátek: 17:00

3:6

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker

Vyhrané sady: 12:21 / Vyhrané míčky: 271:323

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Karin Grofová
  • 12
  • 7
  • 3
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Ekaterina Chernyavskaya
Aneta Širučková
  • 11
  • 7
  • 7
  • 6
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Eliška Šedová
Dominika Wiltschková
  • 9
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Ekaterina Chernyavskaya
Karin Grofová
  • 6
  • 6
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Nikita Petrovová
Dominika Wiltschková
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 6
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Eliška Šedová
Aneta Širučková
  • 11
  • 6
  • 4
  • 7
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Ekaterina Chernyavskaya
Dominika Wiltschková
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 11
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Eliška Šedová
Karin Grofová
  • 5
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Nikita Petrovová
Dana Čechová
  • 10
  • 5
  • 11
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 59:18 29
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 10 55:11 28
3. SK Dobré 10 54:29 27
4. TJ Ostrava KST 10 53:29 25
5. SKST Havířov 10 49:32 23
6. SVS Hradec Králové A 11 52:42 23
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 10 46:38 21
8. TT Moravský Krumlov 10 42:39 20
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 10 37:44 19
10. SKST Vlašim 11 23:56 15
11. SF SKK El Niňo Praha 11 23:57 15
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 10 10:57 12
13. SVS Hradec Králové B 11 15:66 11
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0