KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga žen 2020/2021

nejúspěšnější hráč

Solomiya Brateyko

93.1 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Solomiya Brateyko 93.1 %
2. Karin Grofová 90.91 %
3. Zdena Blašková 90 %
4. Tamara Tomanová 88.24 %
5. Natalia Partyka 81.25 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Karin Grofová 30
2. Tamara Tomanová 30
3. Solomiya Brateyko 27
4. Hana Kubátová 27
5. Zdena Blašková 27
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SK Dobré

8

VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

TJ Ostrava KST

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 10.04.2021 / 16:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 11.04.2021 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 30.04.2021 / 15:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 71:23 35
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 12 66:16 33
3. SK Dobré 12 65:34 32
4. TJ Ostrava KST 12 64:35 30
5. SVS Hradec Králové A 12 57:47 25
6. TT Moravský Krumlov 12 53:46 25
7. SKST Havířov 12 52:44 25
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 12 55:49 24
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 12 44:50 23
10. SKST Vlašim 12 29:60 18
11. SF SKK El Niňo Praha 12 27:63 16
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 12 10:69 14
13. SVS Hradec Králové B 12 15:72 12
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 12 11 1 0 0 71:23 35
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 12 10 1 1 0 66:16 33
3. SK Dobré 12 9 2 1 0 65:34 32
4. TJ Ostrava KST 12 8 2 2 0 64:35 30
5. SVS Hradec Králové A 12 5 3 4 0 57:47 25
6. TT Moravský Krumlov 12 6 1 5 0 53:46 25
7. SKST Havířov 12 6 1 5 0 52:44 25
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 12 4 4 4 0 55:49 24
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 12 5 1 6 0 44:50 23
10. SKST Vlašim 12 3 0 9 0 29:60 18
11. SF SKK El Niňo Praha 12 2 0 10 0 27:63 16
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 12 1 0 11 0 10:69 14
13. SVS Hradec Králové B 12 0 0 12 0 15:72 12
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0 0 0 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0 0 0 0 0:0 0

1. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 04.09.2020 / 18:00 /

SK Dobré

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 04.09.2020 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Stavoimpex Hodonín C

Extraliga žen / 04.09.2020 / 18:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.09.2020 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 04.09.2020 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín A

AC Sparta Praha

Extraliga žen / 04.09.2020 / 19:00 /

SKP Sever Ústí n/L

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 05.09.2020 / 15:00 /

2. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

AC Sparta Praha

Extraliga žen / 05.09.2020 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 05.09.2020 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín C

Extraliga žen / 05.09.2020 / 10:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín A

SKST Vlašim

Extraliga žen / 05.09.2020 / 10:00 /

SK Dobré

SKST Havířov

Extraliga žen / 05.09.2020 / 11:00 /

TT Moravský Krumlov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 05.09.2020 / 15:00 /

SKP Sever Ústí n/L

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 06.09.2020 / 10:00 /

3. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 25.09.2020 / 10:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 25.09.2020 / 17:00 /

SK Dobré

SKST Stavoimpex Hodonín C

Extraliga žen / 25.09.2020 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 25.09.2020 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

SKP Sever Ústí n/L

Extraliga žen / 25.09.2020 / 18:00 /

SKST Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 26.09.2020 / 15:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

AC Sparta Praha

Extraliga žen / 26.09.2020 / 17:00 /

4. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 24.09.2020 / 19:30 /

SKST Stavoimpex Hodonín A

SKP Sever Ústí n/L

Extraliga žen / 26.09.2020 / 10:00 /

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 26.09.2020 / 11:00 /

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.09.2020 / 12:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 26.09.2020 / 15:00 /

SKST Havířov

AC Sparta Praha

Extraliga žen / 27.09.2020 / 10:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

SKST Vlašim

Extraliga žen / 27.09.2020 / 10:30 /

5. kolo

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 02.10.2020 / 16:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 02.10.2020 / 18:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 02.10.2020 / 18:00 /

SK Dobré

AC Sparta Praha

Extraliga žen / 02.10.2020 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín C

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 02.10.2020 / 18:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 03.10.2020 / 17:00 /

SKST Havířov

SKP Sever Ústí n/L

Extraliga žen / 03.10.2020 / 17:00 /

6. kolo

SKST Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 02.10.2020 / 19:00 /

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 03.10.2020 / 11:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín C

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 03.10.2020 / 11:00 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 03.10.2020 / 14:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 03.10.2020 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 03.10.2020 / 18:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

SKP Sever Ústí n/L

Extraliga žen / 04.10.2020 / 10:30 /

7. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín A

SK Dobré

Extraliga žen / 12.03.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 12.03.2021 / 18:00 /

SKST Vlašim

SKST Stavoimpex Hodonín C

Extraliga žen / 12.03.2021 / 18:00 /

SVS Hradec Králové B

SKST Havířov

Extraliga žen / 13.03.2021 / 13:00 /

SVS Hradec Králové A

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 13.03.2021 / 13:00 /

8. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

SK Dobré

Extraliga žen / 13.03.2021 / 10:00 /

SKST Vlašim

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 13.03.2021 / 14:00 /

SVS Hradec Králové B

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 14.03.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Havířov

Extraliga žen / 14.03.2021 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 27.03.2021 / 10:00 /

9. kolo

SKST Vlašim

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 27.03.2021 / 15:30 /

SF SKK El Niňo Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 09.04.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Havířov

Extraliga žen / 09.04.2021 / 18:00 /

SVS Hradec Králové B

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 10.04.2021 / 13:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 10.04.2021 / 13:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín C

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 11.04.2021 / 14:00 /

10. kolo

SKST Vlašim

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 09.04.2021 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín C

SKST Havířov

Extraliga žen / 10.04.2021 / 11:00 /

TJ Ostrava KST

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 10.04.2021 / 16:00 /

SVS Hradec Králové B

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 11.04.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 11.04.2021 / 10:00 /

11. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín B

SKST Havířov

Extraliga žen / 05.02.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Stavoimpex Hodonín C

Extraliga žen / 05.02.2021 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 05.02.2021 / 18:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín A

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 05.02.2021 / 18:00 /

SVS Hradec Králové B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 06.02.2021 / 10:00 /

12. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín A

SKST Havířov

Extraliga žen / 06.02.2021 / 10:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín B

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 06.02.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Vlašim

Extraliga žen / 06.02.2021 / 13:30 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 06.02.2021 / 14:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SK Dobré

Extraliga žen / 06.02.2021 / 14:30 /

13. kolo

SVS Hradec Králové A

SVS Hradec Králové B

Extraliga žen / 25.08.2020 / 17:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín A

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 31.08.2020 / 17:00 /

SKST Stavoimpex Hodonín C

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 14.03.2021 / 10:00 /

TT Moravský Krumlov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.03.2021 / 17:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

SKST Havířov

Extraliga žen / 27.03.2021 / 17:00 /

14. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín C

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 01.09.2020 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 20.02.2021 / 10:00 /

SKST Havířov

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 20.02.2021 / 14:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 20.02.2021 / 17:00 /

SVS Hradec Králové A

SK Dobré

Extraliga žen / 27.02.2021 / 13:00 /

15. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín C

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 31.08.2020 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Stavoimpex Hodonín B

Extraliga žen / 20.02.2021 / 16:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 21.02.2021 / 10:00 /

SKST Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.02.2021 / 10:00 /

SKST Vlašim

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 26.02.2021 / 18:00 /

SVS Hradec Králové B

SK Dobré

Extraliga žen / 10.04.2021 / 10:00 /

1/1/1. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín A

SKST Havířov

Extraliga žen / 29.04.2021 / 16:00 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 30.04.2021 / 15:00 /

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 30.04.2021 / 18:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

MH - Stolní tenis OSTRAVA

Extraliga žen / 01.05.2021 / 15:00 /

1/1/2. kolo

SKST Havířov

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 01.05.2021 / 16:00 /

SVS Hradec Králové A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 07.05.2021 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 07.05.2021 / 18:00 /

MH - Stolní tenis OSTRAVA

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 08.05.2021 / 16:00 /

1/1/3. kolo

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 09.05.2021 / 16:00 /

1/2/1. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín A

SK Dobré

Extraliga žen / 14.05.2021 / 18:00 /

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 15.05.2021 / 15:00 /

1/2/2. kolo

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.05.2021 / 16:00 /

SK Dobré

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2021 / 18:00 /

1/3/1. kolo

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 01.06.2021 / 18:00 /

1/3/2. kolo

SKST Stavoimpex Hodonín A

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 03.06.2021 / 18:00 /

1/3/3. kolo

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Stavoimpex Hodonín A

Extraliga žen / 06.06.2021 / 16:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

AC Sparta Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vondráková Markéta

+420 608 734123

marketa.vondrakova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku Premium, plast, bílá

Stoly: Stiga, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň

MH - Stolní tenis OSTRAVA

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Schildkrot super 40+, plast, b

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Ratajský Vít

+420 603 831177

blackstone@tabletennis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: ANDRO Speedball 3S *** 40+, pl

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní 1128, 691 41 Břeclav - Poštorná

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vrňák Tomáš

+420 731 652994

tomvrnda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar SYNTT 40+NG, plast, bíl

Stoly: Tibhar, Smash 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA Prime, plast, bílá

Stoly: STIGA, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKP Sever Ústí n/L

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Novák Jiří

+420 728 525763

noul@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ *** SL, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Space Saver, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice

SKST Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

sksthavirov@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark

SKST Stavoimpex Hodonín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikulecký František

+420 737 124287

fr.mikulecky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, Bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Stavoimpex Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikulecký František

+420 737 124287

fr.mikulecky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, Bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Stavoimpex Hodonín C

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikulecký František

+420 737 124287

fr.mikulecky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, Bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Vlašim

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

lesia.stakhova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Tibhar, Zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

SVS Hradec Králové B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

lesia.stakhova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Jiří

+420 603 157329

bajgeri@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prima, plast, bílá

Stoly: yasaka, progress roller, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 40a Ostrava 1 70100

TT Moravský Krumlov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa Sport 40+, plast, bíl

Stoly: STAG, International, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov