KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / po 31.08 2020 / Začátek: 17:00

6:1

Asistent rozhodčího: Vladimír Brhel , Richard Brhel , František Mikulecký

Vyhrané sady: 20:6 / Vyhrané míčky: 272:193

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Linda Záděrová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 10
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 12
  • 4
  • 11
  • 11
  • 5
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Solomiya Brateyko
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 6
  • 6
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Klára Ševčíková
  • 8
  • 11
  • 4
  • 14
  • 0
  • 11
  • 4
  • 11
  • 16
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Linda Záděrová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Solomiya Brateyko
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Solomiya Brateyko
Klára Ševčíková
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

1:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Linda Záděrová
Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 10 59:18 29
2. SKST Stavoimpex Hodonín A 10 55:11 28
3. SK Dobré 10 54:29 27
4. TJ Ostrava KST 10 53:29 25
5. SKST Havířov 10 49:32 23
6. SVS Hradec Králové A 11 52:42 23
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 10 46:38 21
8. TT Moravský Krumlov 10 42:39 20
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 10 37:44 19
10. SKST Vlašim 11 23:56 15
11. SF SKK El Niňo Praha 11 23:57 15
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 10 10:57 12
13. SVS Hradec Králové B 11 15:66 11
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0