KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / so 06.02 2021 / Začátek: 14:30

5:5

Vrchní rozhodčí: Jan Beneš / Rozhodčí: Mojmír Horák / Asistent rozhodčího: Alena Kadlčáková

Vyhrané sady: 21:20 / Vyhrané míčky: 393:374

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

stream

Číslo zápasu: 1

Dana Čechová
Zdena Blašková
  • 11
  • 10
  • 9
  • 0
  • 0
  • 13
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Dagmar Ilievová
  • 13
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 12
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Aneta Širučková
Konstantina Paridi
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 0
  • 9
  • 11
  • 9
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Zdena Blašková
  • 4
  • 11
  • 11
  • 7
  • 13
  • 11
  • 9
  • 6
  • 11
  • 11

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Dana Čechová
Konstantina Paridi
  • 10
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 12
  • 6
  • 6
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Aneta Širučková
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Konstantina Paridi
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 3
  • 11
  • 7
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Aneta Širučková
Zdena Blašková
  • 11
  • 5
  • 11
  • 9
  • 0
  • 4
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Dana Čechová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 7
  • 6
  • 8
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Karin Grofová Aneta Širučková
Zdena Blašková Dagmar Ilievová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 3
  • 7
  • 11
  • 1
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:5

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré 10 54:29 27
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 9 53:15 26
3. SKST Stavoimpex Hodonín A 9 49:10 25
4. TJ Ostrava KST 9 47:29 22
5. SKST Havířov 9 44:27 21
6. SVS Hradec Králové A 10 46:42 20
7. TT Moravský Krumlov 9 39:33 19
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 9 41:33 19
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 9 36:38 18
10. SKST Vlašim 11 23:56 15
11. SF SKK El Niňo Praha 11 23:57 15
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 9 10:51 11
13. SVS Hradec Králové B 10 15:60 10
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0