KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / pá 05.02 2021 / Začátek: 18:00

4:6

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker

Vyhrané sady: 20:24 / Vyhrané míčky: 394:409

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ekaterina Chernyavskaya
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Konstantina Paridi
  • 8
  • 13
  • 13
  • 5
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Eliška Šedová
Zdena Blašková
  • 4
  • 4
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Dagmar Ilievová
  • 13
  • 11
  • 9
  • 7
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Ekaterina Chernyavskaya
Zdena Blašková
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6
  • 9
  • 13
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Eliška Šedová
Konstantina Paridi
  • 11
  • 7
  • 5
  • 8
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová
Zdena Blašková
  • 11
  • 6
  • 8
  • 6
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Eliška Šedová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 5
  • 11
  • 8
  • 5
  • 11
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Ekaterina Chernyavskaya
Konstantina Paridi
  • 8
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 2
  • 4
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Ekaterina Chernyavskaya Lenka Harabaszová
Zdena Blašková Dagmar Ilievová
  • 13
  • 11
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 09.05.2021 / 16:00 /

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 07.05.2021 / 18:00 /

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 30.04.2021 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré 9 49:24 25
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 48:10 24
3. SKST Stavoimpex Hodonín A 8 43:9 22
4. SKST Havířov 8 43:21 20
5. TJ Ostrava KST 8 41:27 19
6. TT Moravský Krumlov 9 39:33 19
7. SVS Hradec Králové A 9 40:39 17
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 8 36:28 17
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 8 31:33 16
10. SKST Vlašim 10 20:50 14
11. SF SKK El Niňo Praha 10 21:51 14
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 9 10:51 11
13. SVS Hradec Králové B 10 15:60 10
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0