KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / pá 05.02 2021 / Začátek: 18:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Jana Kulichová / Asistent rozhodčího: Václav Ezr , Petr Ezr

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 227:156

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Niamh Štricová
Sára Šíblová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Helena Sommerová
Rebeka Žižkovská
  • 13
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kateřina Pisárová
Barbora Blechová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 6
  • 3
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Helena Sommerová
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Niamh Štricová
Barbora Blechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Kateřina Pisárová
Rebeka Žižkovská
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 7
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Liliana Plachá
Barbora Blechová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Kateřina Pisárová
Karolína Šprtová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Niamh Štricová
Rebeka Žižkovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SK Dobré 9 49:24 25
2. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 48:10 24
3. SKST Stavoimpex Hodonín A 8 43:9 22
4. SKST Havířov 8 43:21 20
5. TJ Ostrava KST 8 41:27 19
6. TT Moravský Krumlov 9 39:33 19
7. SVS Hradec Králové A 9 40:39 17
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 8 36:28 17
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 8 31:33 16
10. SKST Vlašim 10 20:50 14
11. SF SKK El Niňo Praha 10 21:51 14
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 9 10:51 11
13. SVS Hradec Králové B 10 15:60 10
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0