KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / pá 02.10 2020 / Začátek: 18:00

6:0

Vrchní rozhodčí: Miroslav Rampula / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Michal Polášek

Vyhrané sady: 18:4 / Vyhrané míčky: 242:183

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dana Čechová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 13
  • 5
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Karin Grofová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Dana Čechová
Anna Klempererová
  • 14
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 12
  • 9
  • 12
  • 13
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Aneta Širučková
Anna Klempererová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Klára Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Dana Čechová
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 5 30:8 15
2. SK Dobré 4 24:10 12
3. SVS Hradec Králové A 4 22:11 10
4. SKST Stavoimpex Hodonín A 3 18:1 9
5. TT Moravský Krumlov 5 17:24 9
6. TJ Ostrava KST 4 18:14 8
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 3 16:9 7
8. SKST Stavoimpex Hodonín B 3 12:11 7
9. SF SKK El Niňo Praha 5 12:27 7
10. SKST Havířov 2 9:7 4
11. SVS Hradec Králové B 4 7:24 4
12. SKST Vlašim 4 5:24 4
13. SKST Stavoimpex Hodonín C 4 4:24 4
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0