KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / so 03.10 2020 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Josef Záviška / Asistent rozhodčího: Martin Fučík , Michal Makovický

Vyhrané sady: 21:6 / Vyhrané míčky: 283:228

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Eliška Šedová
Veronika Kmeťová
  • 6
  • 11
  • 5
  • 8
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Anežka Ilčíková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ekaterina Chernyavskaya
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 7
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Eliška Šedová
Anna Klempererová
  • 10
  • 11
  • 12
  • 12
  • 0
  • 12
  • 6
  • 10
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Ekaterina Chernyavskaya
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová
Anna Klempererová
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 6
  • 9
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Ekaterina Chernyavskaya
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5
  • 12
  • 0
  • 0
  • 0

2:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Eliška Šedová
Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 36:9 18
2. SK Dobré 5 30:10 15
3. SVS Hradec Králové A 5 27:16 12
4. TT Moravský Krumlov 6 23:25 12
5. SKST Stavoimpex Hodonín A 4 19:7 10
6. TJ Ostrava KST 5 23:19 10
7. SKST Stavoimpex Hodonín B 4 13:17 8
8. SF SKK El Niňo Praha 6 13:33 8
9. MH - Stolní tenis OSTRAVA 3 16:9 7
10. SKST Havířov 3 15:8 7
11. SKST Stavoimpex Hodonín C 5 10:27 7
12. SKST Vlašim 5 5:30 5
13. SVS Hradec Králové B 5 10:30 5
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0