KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / so 13.03 2021 / Začátek: 13:00

0:6

Rozhodčí: Zdeněk Jirásek / Asistent rozhodčího: Petr Zoubek

Vyhrané sady: 2:18 / Vyhrané míčky: 122:216

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Terezie Sazimová
Kristýna Štefcová
  • 7
  • 14
  • 5
  • 1
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tereza Bártová
Klára Hrabicová
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Adéla Zoubková
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 7
  • 3
  • 6
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Tereza Bártová
Kristýna Štefcová
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Kateřina Ducháčová
Gabriela Štěpánová
  • 4
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Adéla Zoubková
Klára Hrabicová
  • 3
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Tereza Bártová
Gabriela Štěpánová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Adéla Zoubková
Kristýna Štefcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kateřina Ducháčová
Klára Hrabicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 36:9 18
2. SK Dobré 6 31:16 16
3. TT Moravský Krumlov 7 29:25 15
4. SVS Hradec Králové A 6 32:21 14
5. SKST Stavoimpex Hodonín A 5 25:8 13
6. TJ Ostrava KST 5 23:19 10
7. SKST Havířov 4 21:8 10
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 4 21:14 9
9. SF SKK El Niňo Praha 7 13:39 9
10. SKST Stavoimpex Hodonín B 4 13:17 8
11. SKST Vlašim 6 11:30 8
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 6 10:33 8
13. SVS Hradec Králové B 6 10:36 6
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0