KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / pá 12.03 2021 / Začátek: 18:00

6:0

Asistent rozhodčího: Monika Jírová , David Marel , Olga Fantová

Vyhrané sady: 18:1 / Vyhrané míčky: 213:123

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Pěnkavová
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Sára Šíblová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Karolína Šprtová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Kristýna Pěnkavová
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 13
  • 3
  • 3
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Sára Šíblová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Rebeka Žižkovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Karolína Šprtová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kristýna Pěnkavová
Sára Šíblová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 6 36:9 18
2. SK Dobré 6 31:16 16
3. TT Moravský Krumlov 7 29:25 15
4. SVS Hradec Králové A 6 32:21 14
5. SKST Stavoimpex Hodonín A 5 25:8 13
6. TJ Ostrava KST 5 23:19 10
7. SKST Havířov 4 21:8 10
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 4 21:14 9
9. SF SKK El Niňo Praha 7 13:39 9
10. SKST Stavoimpex Hodonín B 4 13:17 8
11. SKST Vlašim 6 11:30 8
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 6 10:33 8
13. SVS Hradec Králové B 6 10:36 6
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0