KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / ne 14.03 2021 / Začátek: 10:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Zdeněk Jirásek / Asistent rozhodčího: Petr Zoubek , Tomáš Bárta

Vyhrané sady: 10:20 / Vyhrané míčky: 212:306

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Ducháčová
Barbora Kapounová
  • 6
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tereza Bártová
Simona Šlehobrová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Adéla Zoubková
Kristýna Mikulcová
  • 2
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Tereza Bártová
Barbora Kapounová
  • 4
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Terezie Sazimová
Kristýna Mikulcová
  • 5
  • 7
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Adéla Zoubková
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 0
  • 8
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Tereza Bártová
Kristýna Mikulcová
  • 9
  • 12
  • 10
  • 9
  • 0
  • 11
  • 10
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Adéla Zoubková
Barbora Kapounová
  • 11
  • 2
  • 1
  • 7
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Terezie Sazimová
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0

1:1

Stav utkání po zápase: 2:7

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 7 42:10 21
2. SK Dobré 7 37:19 19
3. SVS Hradec Králové A 7 36:27 15
4. TT Moravský Krumlov 7 29:25 15
5. SKST Stavoimpex Hodonín A 5 25:8 13
6. TJ Ostrava KST 6 29:20 13
7. SKST Havířov 5 27:12 13
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 5 27:16 12
9. SF SKK El Niňo Praha 8 14:45 10
10. SKST Stavoimpex Hodonín B 5 16:23 9
11. SKST Vlašim 7 12:36 9
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 6 10:33 8
13. SVS Hradec Králové B 7 12:42 7
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0