KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / pá 25.09 2020 / Začátek: 17:00

6:1

Rozhodčí: Václav Šural / Asistent rozhodčího: Jaroslav Hýbner , Radek Němeček

Vyhrané sady: 19:4 / Vyhrané míčky: 246:158

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lucie Masopustová
Kateřina Ducháčová
  • 11
  • 17
  • 4
  • 9
  • 0
  • 13
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Adéla Zoubková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Dana Čechová
Anežka Truněčková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Kateřina Ducháčová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lucie Masopustová
Anežka Truněčková
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 5
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Dana Čechová
Adéla Zoubková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Anežka Truněčková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Dana Čechová
Kateřina Ducháčová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Lucie Masopustová
Adéla Zoubková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 3 18:4 9
2. SK Dobré 3 18:7 9
3. SKST Stavoimpex Hodonín A 2 12:0 6
4. SVS Hradec Králové A 2 12:4 6
5. TT Moravský Krumlov 3 10:15 5
6. SF SKK El Niňo Praha 3 8:15 5
7. TJ Ostrava KST 2 9:8 4
8. SKST Havířov 2 9:7 4
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 6:3 3
10. SKST Vlašim 3 4:18 3
11. SKST Stavoimpex Hodonín C 3 3:18 3
12. SVS Hradec Králové B 2 4:12 2
13. MH - Stolní tenis OSTRAVA 1 4:6 1
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0