KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / čt 24.09 2020 / Začátek: 19:30

6:2

Asistent rozhodčího: František Mikulecký , Jaroslav Mikeska , Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 20:8 / Vyhrané míčky: 283:226

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Kateřina Pisárová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Jitka Vyvadilová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 10
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anna Klempererová
Helena Sommerová
  • 13
  • 13
  • 7
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Veronika Kmeťová
Kateřina Pisárová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Helena Sommerová
  • 8
  • 9
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Anna Klempererová
Jitka Vyvadilová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Veronika Kmeťová
Helena Sommerová
  • 7
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Anna Klempererová
Kateřina Pisárová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Anežka Ilčíková
Jitka Vyvadilová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 4 24:8 12
2. SK Dobré 4 24:10 12
3. TT Moravský Krumlov 4 16:18 8
4. SVS Hradec Králové A 3 16:10 7
5. SKST Stavoimpex Hodonín A 2 12:0 6
6. SKST Stavoimpex Hodonín B 2 12:5 6
7. SF SKK El Niňo Praha 4 10:21 6
8. TJ Ostrava KST 3 12:14 5
9. MH - Stolní tenis OSTRAVA 2 10:7 4
10. SKST Havířov 2 9:7 4
11. SKST Vlašim 4 5:24 4
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 3 3:18 3
13. SVS Hradec Králové B 3 7:18 3
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0