KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / so 27.03 2021 / Začátek: 15:30

0:6

Vrchní rozhodčí: Luboš Pěnkava / Asistent rozhodčího: Monika Jírová , Olga Fantová

Vyhrané sady: 5:18 / Vyhrané míčky: 169:250

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Pěnkavová
Karin Grofová
  • 1
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Aneta Širučková
  • 4
  • 11
  • 9
  • 9
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Tereza Pytlíková
Dominika Wiltschková
  • 11
  • 4
  • 6
  • 9
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Karin Grofová
  • 12
  • 4
  • 7
  • 1
  • 0
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Aneta Bošinová
Dominika Wiltschková
  • 13
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Tereza Pytlíková
Dana Čechová
  • 4
  • 11
  • 4
  • 5
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Dominika Wiltschková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Tereza Pytlíková
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Aneta Bošinová
Dana Čechová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 48:10 24
2. SK Dobré 8 43:20 22
3. SKST Stavoimpex Hodonín A 6 31:9 16
4. TJ Ostrava KST 7 35:24 16
5. SVS Hradec Králové A 8 37:33 16
6. TT Moravský Krumlov 7 29:25 15
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 6 33:16 15
8. SKST Havířov 6 31:18 14
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 6 22:24 12
10. SF SKK El Niňo Praha 9 15:51 11
11. SKST Vlašim 8 12:42 10
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 7 10:39 9
13. SVS Hradec Králové B 8 13:48 8
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0