KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / pá 09.04 2021 / Začátek: 18:00

2:6

Asistent rozhodčího: Monika Jírová , David Marel , Olga Fantová

Vyhrané sady: 14:19 / Vyhrané míčky: 290:327

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anna Matějovská
Nikita Petrovová
  • 11
  • 5
  • 2
  • 11
  • 7
  • 5
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kristýna Pěnkavová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 2
  • 2
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Eliška Šedová
  • 11
  • 11
  • 3
  • 13
  • 0
  • 9
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Kristýna Pěnkavová
Nikita Petrovová
  • 8
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Anna Matějovská
Eliška Šedová
  • 12
  • 11
  • 17
  • 0
  • 0
  • 10
  • 7
  • 15
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Ekaterina Chernyavskaya
  • 9
  • 11
  • 4
  • 9
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Kristýna Pěnkavová
Eliška Šedová
  • 12
  • 13
  • 9
  • 3
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Nikita Petrovová
  • 10
  • 5
  • 11
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 9
  • 3
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Anna Matějovská
Ekaterina Chernyavskaya
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 8 48:10 24
2. SK Dobré 8 43:20 22
3. SKST Stavoimpex Hodonín A 7 37:9 19
4. TJ Ostrava KST 8 41:27 19
5. TT Moravský Krumlov 8 35:27 18
6. SKST Havířov 7 37:18 17
7. SVS Hradec Králové A 9 40:39 17
8. MH - Stolní tenis OSTRAVA 7 36:22 16
9. SKST Stavoimpex Hodonín B 7 28:27 15
10. SKST Vlašim 9 14:48 11
11. SF SKK El Niňo Praha 9 15:51 11
12. SKST Stavoimpex Hodonín C 8 10:45 10
13. SVS Hradec Králové B 9 13:54 9
14. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0
15. AC Sparta Praha 0 0:0 0