KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 04.09 2020 / Začátek: 18:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Josef Záviška , Jiří Dospíšil / Asistent rozhodčího: Michal Makovický

Vyhrané sady: 18:13 / Vyhrané míčky: 310:276

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lenka Harabaszová
Barbora Blechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Eliška Šedová
Sára Šíblová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Daniela Růžičková
Rebeka Žižkovská
  • 9
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Eliška Šedová
Barbora Blechová
  • 9
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Lenka Harabaszová
Rebeka Žižkovská
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Daniela Růžičková
Sára Šíblová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 7
  • 8
  • 11
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Eliška Šedová
Rebeka Žižkovská
  • 11
  • 7
  • 8
  • 14
  • 12
  • 9
  • 11
  • 11
  • 12
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Daniela Růžičková
Barbora Blechová
  • 9
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Lenka Harabaszová
Sára Šíblová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 6:3 3
2. SK Dobré 1 6:4 3
3. SVS Hradec Králové A 1 6:2 3
4. TT Moravský Krumlov 1 6:3 3
5. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 6:3 3
6. TJ Ostrava KST 1 3:6 1
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 1 4:6 1
8. SKST Vlašim 1 3:6 1
9. SF SKK El Niňo Praha 1 2:6 1
10. SKST Stavoimpex Hodonín C 1 3:6 1
11. SKST Havířov 0 0:0 0
12. SVS Hradec Králové B 0 0:0 0
13. AC Sparta Praha 0 0:0 0
14. SKST Stavoimpex Hodonín A 0 0:0 0
15. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0