KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / pá 04.09 2020 / Začátek: 18:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Stanislav Hanek / Asistent rozhodčího: Václav Ezr , David Šálený

Vyhrané sady: 8:22 / Vyhrané míčky: 250:309

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Pisárová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 8
  • 10
  • 7
  • 0
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Helena Sommerová
Lucia Truksová
  • 11
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 4
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Liliana Plachá
Hana Kubátová
  • 4
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Helena Sommerová
Olesia Stakhova
  • 9
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12
  • 7
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Pisárová
Hana Kubátová
  • 8
  • 13
  • 4
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Liliana Plachá
Lucia Truksová
  • 7
  • 4
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Helena Sommerová
Hana Kubátová
  • 8
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Liliana Plachá
Olesia Stakhova
  • 6
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Kateřina Pisárová
Lucia Truksová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 6:3 3
2. SK Dobré 1 6:4 3
3. SVS Hradec Králové A 1 6:2 3
4. TT Moravský Krumlov 1 6:3 3
5. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 6:3 3
6. TJ Ostrava KST 1 3:6 1
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 1 4:6 1
8. SKST Vlašim 1 3:6 1
9. SF SKK El Niňo Praha 1 2:6 1
10. SKST Stavoimpex Hodonín C 1 3:6 1
11. SKST Havířov 0 0:0 0
12. SVS Hradec Králové B 0 0:0 0
13. AC Sparta Praha 0 0:0 0
14. SKST Stavoimpex Hodonín A 0 0:0 0
15. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0