KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / so 05.09 2020 / Začátek: 15:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Karina Vašinová , Radek Chalupa / Asistent rozhodčího: Petr Pavlík

Vyhrané sady: 0:18 / Vyhrané míčky: 118:205

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Martina Smíšková
Olesia Stakhova
  • 12
  • 10
  • 6
  • 0
  • 0
  • 14
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Martina Nováková
Hana Kubátová
  • 2
  • 10
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Tereza Ajdini
Lucia Truksová
  • 7
  • 5
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Karolína Vysocká
Olesia Stakhova
  • 7
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Martina Smíšková
Lucia Truksová
  • 8
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Tereza Ajdini
Hana Kubátová
  • 4
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Karolína Vysocká
Lucia Truksová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Tereza Ajdini
Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Martina Smíšková
Hana Kubátová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1 6:3 3
2. SK Dobré 1 6:4 3
3. SVS Hradec Králové A 1 6:2 3
4. TT Moravský Krumlov 1 6:3 3
5. SKST Stavoimpex Hodonín B 1 6:3 3
6. TJ Ostrava KST 1 3:6 1
7. MH - Stolní tenis OSTRAVA 1 4:6 1
8. SKST Vlašim 1 3:6 1
9. SF SKK El Niňo Praha 1 2:6 1
10. SKST Stavoimpex Hodonín C 1 3:6 1
11. SKST Havířov 0 0:0 0
12. SVS Hradec Králové B 0 0:0 0
13. AC Sparta Praha 0 0:0 0
14. SKST Stavoimpex Hodonín A 0 0:0 0
15. SKP Sever Ústí n/L 0 0:0 0